Menu Zamknij

II Rodzinny Piknik w Jabłonce – fotorelacja

W minioną niedzielę odbył się II Rodzinny Piknik w Muzycznej ‼️

✅ Na scenie plenerowej miały miejsce występy uczniów i absolwentów Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia.
✅Rozpoczęło się mocnym akcentem Orawskiej Orkiestry Dętej!
✅Był grill, ciasteczka i napoje, lody, animacje dla najmłodszych, dmuchaniec-zjeżdżalnia, Rada Rodziców zorganizowała loterię fantową z nagrodami o wartości ponad 9000 tysięcy złotych!
✅ Wydarzenie odbyło się w ramach obchodów 10-lecia szkoły muzycznej. W sali widowiskowej Orawskiego Centrum Kultury wystąpiły zespoły Jana Siaśkiewicza oraz Kingi Wicher. Zaprezentował się zespół wokalny Cantemus Arvensis, Chór Młodszy, Orkiestra Smyczkowa oraz Big-band szkoły.
✅ Odwiedzili nas zaprzyjaźnieni Słowacy z ZUŠ w Trstenie. Wystąpili również uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego przy OSSM oraz dzieciaczki z prowadzonych przez panią Iwonę Sowińska zajęć rytmicznych.
✅ Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęły zespoły złożone z absolwentów szkoły: rockowy Nowy Wymiar i nieco łagodniejszy w wyrazie Zespół Ju-Ku.
✅ Gwiazdą wieczoru byli Gabi i Szymon Grzybaczowie, występujący przy akompaniamencie Mateusza Ozgi. Uczestnicy pikniku odegnali ciemne, burzowe chmury, deszcz okazał się im niestraszny, a impreza trwała do samego wieczora ‼️🤩
🥰 Dziękujemy przede wszystkim rodzicom z Radą Rodziców na czele, całemu Gronu Pedagogicznemu OSSM oraz wszystkim zaangażowanym w piknik osobom. To Wasza zasługa!
Do zobaczenia za rok 😎

Skip to content